Meist

Nõmme Discgolfiklubi Drive In sai aktuaalseks 2013. aastal, kui eelneval / varasemal sügisel oli Nõmme saanud Tallinnas esimesena 10 korviga püsiraja.

Nõmme Discgolfiklubi Drive In sai aktuaalseks 2013. aastal, kui eelneval / varasemal sügisel oli Nõmme saanud Tallinnas esimesena 10 korviga püsiraja. Indrek Sarvini töö ja vaev kandis vilja ning tasapisi hakkasid kogunema parki ühed ja samad näod ning tekkis klubi loomise mõte. Lisaks Indrekule ja nädalavõistlusi läbi viivale Oliver Endlale, hakkasid koos vankrit vedama ka Anré Vooremaa, Kristjan Jägel ja klubi nime autor Rainer Lipand. Ei läinud palju aega, kui lisandus inimesi ja klubitöö läks vaikselt käima. 2013. aasta lõpuks oli Nõmmel juba 18 korvi ehk täismõõtmeline discgolfipark.

 

Kui 2014. aasta lõpus loodi Eesti Discgolfi Liit, olid Drive In liikmed Liidu asutamise juures. Samuti tunti ennast siis juba piisavalt tugevana ja võeti enda kanda Eesti Talviste Meistrivõistluste 2015 korraldamiskohustus. 2015. aasta märtsis toimusidki Nõmmel suurvõistlused, millest ka Eesti discgolfi ajaloos esmakordselt tehti otseülekanne Delfi TV-s. Kogu klubi osales aktiivselt Eesti Talviste Meistrivõistluste 2015 raja ettevalmistuses. Eduka korralduse tulemusena tehti ka 2016. aasta Eesti Talvised Meistrivõistlused, sedakorda viidi võistlus läbi Kõrvemaal.

 

Lisaks korraldati 2016. aastal ka Eesti Discgolfi Liidu Karikasarja etapp Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Klubisiseselt korraldati 2016. aastal ka klubi meistrivõistlused PDGA punktiarvestusega. Drive In liikmed on tuntud oma ühistegemise ja koos reisimise poolest. 2015. ja 2016. aastal Amsterdami Openil ning 2016. olime esindatud suure kollektiiviga. 2017. aasta Spain Openile on samuti minemas suurem seltskond.

2016 esimest korda peetud Klubide Meistrivõistlustel võttis esikoha Drive In meeskond koosseisus Markus Dvinjaninov, Rainer Kala ja Tarmo Laiksoo.