Suvine nädalamäng

Suvise nädalamängu info ja reeglid.

Nõmme Suvi 2018 Nädalavõistlus

Korraldaja: Nõmme discgolfiklubi Drive In

Toimumiskoht: Nõmme Keen discgolfi park

Registreerumine: https://discgolfmetrix.com (registreerida saab kahe päeva jooksul enne võistlust, regamine Metrixis läheb lukku võistluse päeval 17.00)

Toimumisaeg: 24.05.2018 – 30.08.2018 neljapäeviti 18.30 – koha peal lõppeb mängijate kirjapanek 18.15 – hilinejad võistlusele ei pääse!

Osalustasu – üks neljast variandist:

  • 4eur (ei märgi mobiiliga + holari pot)
  • 3eur (märgin mobiiliga + holari pot)
  • 2eur (Drive IN liige, märgin mobiiliga + holari pot)
  • Alla 16 aastastele on tasuta

50 senti holaripotti on kohustuslik. Märkimine mobiiliga tähendab registreerudes Metrixis oma soovist mobiiliga märkida teada andmine ja rajal ka selleks valmis olemine. Kui soovite kellegiga ühte gruppi saada, siis mõlemad peate lisama 1 euro.

Rohkem kui 3 soovijat ühte gruppi mängima ei lase.

Võistlusformaadid: Mängitakse PDGA reeglite järgi üks 19 korvine OB-edega ring.

Võistlusklassid:

  • Harrastajad (Metrixi reiting võistluspäeval 870 või rohkem)
  • Algajad (Metrixi reiting võistluspäeval alla 869 või vähem)
  • Naised

Autasustamine:

Autasustatakse Harrastajate kahte parimat, Algajate kahte parimat ja Naiste parimat.

Drive IN toetab Metrixit kasutades tasulist versiooni.

Näitena 85 inimest, kus on 20 Drive In mängijat on auhinnad Harrastajates 30 ja 20, Algajates 25 ja 20 ja Naistes 20. Autasustamist koha peal ei toimu, info võitude kohta saabub emailitsi.

Võrdsete tulemuste puhul jälgime esimesena holareid, siis eagleid, siis birdiesi, siis pare, siis bogeysi. Kui need kõik on võrdsed, siis loeb 19 raja tulemus. Kui see võrdne, siis 18 oma jne. Kui kõik on viske pealt võrdne läheb auhind jagamisele.

Holaripot:

Lisamänguna sel hooajal on mäng holarile ehk kogutud summa läheb inimesele, kes ringil tiialalt esimese viskega ketta korvi saadab. Kui ühel võistlusel hole-in-one jääb tegemata siirdub summa järgmisse nädalasse. Seal oleme asetanud piirangu, et 250 euro täitumisel hakkab uus pot kogunema ja korraga saab võita vaid 250 eurot.

Lõppvõistlus:

Septembri esimesel laupäeval (08.09) peetavale lõppvõistlusele saavad 16 parimat võistlejat mõlemast klassist 3 parima nädalavõistluse ringi alusel. Samuti TOP8 naised. Lõppvõistlus mängitakse augumängu play-off formaadis ehk et esimene asetus kohtub 16ndaga, teine 15ndaga jne kuni finaalini välja. Ja võitjad selgitatakse kõigis kolmes klassis. Auhinnad klasside esikolmikutele. Harrastajates osalevad lõppvõistlusel need, kes on osalenud enamus oma nädalavõistlustest Harrastajate klassis ja omavad 01.09.2018 Skoorini B reitingut alla 870.

Korraldajal on õigus teha muudatusi ajakavas!

Kõik mängjad on oodatud mõnusas õhkkonnas jõudu katsuma!